• Telefon : +90 342 337 96 00

Kurumsal

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

PLASMAT BOYA A.Ş.  


Firmamız  1988 yılında kurulup; uzun yıllar konunun uzmanı olmuş; deneyim, tecrübe  ve kalitesiyle rakiplerine fark atmış firmaların; aynı zamanda matbaa makineleri ve malzemeleri satış; bayiliği ve distribütörlüğünü yaptı. Gaziantep'e hep ilkleri, olmayan teknolojileri kendi prensip ve özverisiyle harmanlayarak sundu ve sunmaya da devam etmekteyiz. 2002 yılında İstanbul'da devam eden üretim; bütün tesisle beraber halen devam etmekte olduğumuz Gaziantep 5. Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır.


Burada  12.000m2’lik fabrika sahamız ve son model makine ve teçhizatımızla hizmetimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz, Gaziantep'e, Türkiye'ye ve Dünya'ya en iyiyi, en hızlı bir şekilde ve kaliteli olarak sunmaktır. Sektör deneyimi ve saha çalışmalarından edindiği bilgiyle ülkemiz koşullarına uygun olarak kullanıcılarına sunduğu kaliteli, yoğunlaştırılmış boyalarını (masterbatches), 2002 yılında üretmeye başlayan Plasmat,  bu tarihten itibaren sizlere üretici kimliği ile hizmet vermektedir.

Masterbatch üretiminde uzmanlaşmış kadromuz, gelişmiş renk ölçüm ve test cihazlarına sahip laboratuar birimimiz sayesinde renklerle ilgili her türlü talep ve probleminizde size yardımcı olmak için çalışmaktadır. Plasmat; Masterbatch müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bu sayede de müşterileri ile uzun soluklu iş birliği yapma hedefini satış öncesi verilen teknik desteğin satış sonrasında da devam ettirilmesi ile sağlamaktadır.

Plasmat:  hızlı, dürüst, güler yüzlü, ekonomik, satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Şirketimiz; iyi eğitim almış, teknolojiyle paralel çalışan kadrosuyla ve güler yüzlü, özverili satış tescilcileriyle yıllık yaklaşık 3.000 ton yoğunlaştırılmış boya (masterbatch) üretimi gerçekleştirmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarına sunmaktadır.  

Biz sadece plastiği değil hayatı renklendiriyoruz…..

 

 

Hemen Ara +90 342 337 96 00